Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Reprograf

Warszawa, Wolska 88

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Wolska 88, Warszawa, Wola - ReprografBiurowiec Reprograf to obiekt, który powstał w 2002 roku przy ulicy Wolskiej (Warszawa – Wola). Na 5 kondygnacjach naziemnych przyszli najemcy mają do dyspozycji ponad 5000 m2 powierzchni biurowej.

Współczynnik części wspólnych obiektu wynosi 8%, a na potrzeby najemców wybudowano dodatkowo 10 podziemnych miejsc parkingowych.

W budynku Reprograf minimalny, dopuszczalny moduł wynosi 85 m2, a umowy można podpisywać na minimum 3 lata.

Obiekt przy ulicy Wolskiej przygotował dla przyszłych najemców powierzchnie klimatyzowane, z dostępem do światłowodu. Dodatkowo wszystkie okna w budynku są uchylne, a bezpieczeństwo przeciwpożarowe mają zapewnić tryskacze, wraz z czujkami dymu.

Zarządzanie obiektem jest wspierane przez BMS oraz kontrolę dostępu. Wszystkie dostępne moduły mogą być również wyposażone w sufity podwieszane oraz podniesione podłogi.

Budynek Reprograf zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy miasta – na Woli, przy ulicy Wolskiej, w niewielkiej odległości od alei Solidarności, która jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych stolicy. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu.

Dojazd samochodem do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje około 15 minut.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:8 września, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button