Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Centrum Żelazna

Warszawa, Żelazna 59a

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Żelazna 59a, Warszawa, Wola - Centrum Żelazna

Kompleks dwóch budynków biurowych Centrum Żelazna mieści się na warszawskiej Woli, tuż obok skrzyżowania z ulicą Grzybowską. Biurowiec przy ulicy Żelaznej klasy B powstał w roku 2005 i oferuje ponad 10 000 m2 powierzchni biurowej netto.

Centrum Żelazna składa się z 7 kondygnacji naziemnych oraz dwóch podziemnych. Biurowiec oferuje ponad 100 miejsc parkingowych, z czego 39 to miejsca naziemne, a 70 podziemne.

Minimalny, akceptowalny moduł przez właściciela budynku to 200 m2 na 3 lata. Kompleks Centrum Żelazna mieści się na warszawskiej Woli, dzielnicy która charakteryzuje się bardzo dobrym dojazdem każdym rodzajem transportu miejskiego. W niedalekiej odległości od biura mieszczą się liczne hotele, restauracje, Dworzec Centralny oraz Międzynarodowy Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina.

Sąsiedztwo licznych korporacji stwarza potencjalnie możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych. Kompleks Centrum Żelazna oferuje moduły dla przyszłych najemców w pełni klimatyzowane, z pełnym okablowaniem oraz dostępem do szerokopasmowego internetu.

Wszystkie okna w budynku są uchylne, co jest dodatkowym atutem. Podczas aranżacji przyszłej powierzchni możliwe jest zastosowanie również podwieszanych sufitów. W obiekcie Centrum Żelazna obecne są liczne restauracje oraz kawiarnie.

.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:8 września, 2018

To Top

Call Now Button