Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Klif Tower

Warszawa, Okopowa 58/72

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Okopowa 58/72, Warszawa, Wola - Klif TowerKlif Tower to 16 kondygnacyjny biurowiec, który mieści się na warszawskiej Woli, tuż obok ulicy Okopowa.

Budynek powstał w 1999 roku i oferuje przyszłym najemcom około 7 600 m2 powierzchni biurowej.

Współczynnik parkingowy na obiekcie wynosi 1:88, dzięki czemu na potrzeby przyszłych firm budynek posiada 98 miejsc parkingowych. Bardzo dużym atutem budynku Klif Tower jest jego sąsiedztwo z ekskluzywnym centrum handlowym, Klif. Dzięki temu najemcy biurowca przy Okopowej będą mieli dostęp do bardzo bogatej siedzi gastronomicznej oraz butikowej. Tuż obok biurowca mieści się również nowoczesna sala fitness oraz bank, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Klif Tower to przede wszystkim powierzchnia biurowa, która jest klimatyzowana oraz zabezpieczona za pomocą czujników dymu, czy tryskaczy. Bezpieczeństwa na obiekcie pilnuje całodobowy monitoring oraz ochrona, a wejścia na obiekt kontrola dostępu wraz z recepcją.

Starając się sprostać najbardziej wymaganym klientom, możliwy jest podział dostępnej powierzchni biurowej ściankami działowymi, położenie wykładziny, czy zastosowanie podwieszanego sufitu.

Dostępne moduły przy ulicy Okopowa są w pełni okablowane, gwarantując dodatkowo internet ze światłowodu. Największym jednak atutem budynku Klif Tower jest jego położenie na warszawskiej Woli, która uchodzi za nowe zagłębie biurowe stolicy kraju.

Bliskie położenie w stosunku do Ronda Daszyńskiego umożliwia szansę współpracy z największymi korporacjami, takimi jak Samsung, czy Jones Lang LaSalle. Biurowiec Klif Tower jest stosunkowo niedaleko od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz Dworca Centralnego. Budynek przy Okopowej charakteryzuje się zatem bardzo wysoką jakością powierzchni, w bardzo przystępnej cenie, z doskonałą lokalizacją.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:12 września, 2018

To Top

Call Now Button