Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Kompleks Spark

Warszawa, al. Solidarności 117

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, al. Solidarności 171/173, Warszawa, Wola - Kompleks SparkKompleks Spark to jeden z najnowocześniejszych obiektów biurowych powstających w tym momencie w Warszawie. Projekt firmy Skanska znajduje się przy ulicy Al. Solidarności na warszawskiej Woli i będzie składał się z trzech etapów.

Łącznie cały kompleks będzie oferował 68 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej i zostanie oddany do użytku w 2021 roku. Wszystkie trzy budynki będą wyposażone w funkcję smart, dzięki temu zarządzanie, jak i samo korzystanie z obiektu będzie dużo prostsze dla właściciela, jak i najemców.

Warto również wspomnieć, że biurowce Spark będą posiadały jako pierwsze ceryfikat WELL, co świadczy o dużym nacisku na ochronę środowiska w kompleksie.

Ten nowoczesny kompleks budynków biurowych powstaje przy ul. Wolskiej, u zbiegu ulicy Towarowej z Aleją Solidarności, co zapewnia zarówno świetny dojazd samochodem, jak i dogodny dostęp do transportu publicznego: autobusów i tramwajów.

Na potrzeby przyszłych najemców udostępniono, na dwóch kondygnacjach podziemnych, wystarczająco miejsc parkingowych. W pobliżu, jak i na samym terenie kompleksu, znajdują się liczne udogodnienia dla najemców, takie jak: apteka, bank, fitness, hotel, kawiarnie, restauracje oraz stacja rowerów miejskich.

Powierzchnie biurowe w kompleksie Spark będą wyposażone w najnowsze technologie oraz najwyższą jakość udogodnień:

 • Klimatyzację,
 • Kontrolę dostępu,
 • Ochronę,
 • Monitoring,
 • Podział ściankami działowymi oraz podwieszane sufity,
 • Okablowanie telefoniczne oraz komputerowe.

Budynek wyposażony jest również w system BMS oraz podwójny system zasilania.

< Powrót do listy ofert

  Lokalizacja

  Data dodania oferty:8 września, 2018

  To Top

  [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
  Call Now Button