Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Towarowa 25a

Warszawa, Towarowa 25a

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Towarowa 25a, Warszawa, Wola - Biurowiec Towarowa 25aBiurowiec Towarowa 25a to budynek, który powstał w 1998 roku na warszawskiej Woli. Obiekt przy Rondzie Daszyńskiego oferuje swoim ponad 15 000 m2 powierzchni biurowej.

Obecnie biurowiec Towarowa 25a jest w całości wynajęty przez firmę BPH, gdzie mieści się siedziba tej właśnie firmy. Budynek przy Rondzie Daszyńskiego był jednym z pierwszych obiektów, które powstały na biurowej mapie warszawskiej Woli, zapewniając doskonałe połączenie komunikacyjne i najwyższy standard powierzchni biurowej.

Lokalizacja na ulicy Towarowej zapewnia przyszłym najemcom budynku doskonały dojazd z całej Warszawy, co bez wątpienia jest jego największym atutem. W bliskiej odległości od budynku jest również przystanek linii tramwajowych oraz autobusowych.

Biurowiec Towarowa 25a znajduje się około 5 minut jazdy samochodem od Dworca Centralnego oraz 15 minut od Lotniska Chopina. W okolicy bogata jest bardzo oferta gastronomiczna oraz hotelowa, co bez wątpienia jest dodatkowym udogodnieniem dla najemców budynku.

Powierzchnie biurowe oferowane są dla najemców na 8 kondygnacjach naziemnych, w pełni klimatyzowane oraz okablowane.

Moduły w budynku Towarowa 25a są wyposażone między innymi w :

 • System BMS,
 • Tryskacze,
 • Czujki dymu,
 • Uchylne Okna.

Powierzchnie biurowe w budynku można dowolnie dzielić ściankami działowymi oraz stosować podniesione podłogi, jak również podwieszane sufity. Położenie biurowca Towarowa 25a daje możliwość również nawiązania współpracy z największymi korporacjami na świecie, ze względu na bliskie sąsiedztwo Ronda Daszyńskiego, czyli nowego zagłębia biurowego stolicy.

< Powrót do listy ofert

  Lokalizacja

  Data dodania oferty:8 września, 2018

  To Top

  [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
  Call Now Button