Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Proximo II

Warszawa, Przyokopowa 26

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Przyokopowa 26, Warszawa, Wola - Proximo IIDrugi projekt firmy Hines w dzielnicy Warszawa Wola na ulicy Przyopokowej, Biura w Proximo II zostały oddane do użytku w pierwszym kwartale 2018 roku.

Na 10 kondygnacjach naziemnych biurowiec oferuje prawie 20 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Na dwóch poziomach podziemnych zaprojektowano ponad 200 miejsc parkingowych dla przyszłych najemców.

Budynek Proximo II charakteryzuje się współczynnikiem części wspólnych równym 5,72% oraz współczynnikiem parkingowym 1:95. Do dyspozycji przyszłych firm zaprojektowano moduły w pełni klimatyzowane, wyposażone w tryskacze oraz czujniki dymu, a dodatkowo cała powierzchnia jest całodobowo monitorowana.

W celu kontroli gości obiektu z ulicy Przyokopowej, zatrudniona jest ochrona oraz recepcja, która ma zminimalizować ryzyko wejścia osób trzecich na budynek Proximo II. Ścianki działowe, podwieszane sufity i podniesione podłogi zapewniają bardzo dużą dowolność w kwestii aranżacji powierzchni dla przyszłych najemców.

Zarządzanie obiektem jest wspierany przez nowoczesny system BMS, a powierzchnie w pełni okablowane, z połączeniem światłowodowym. Budynek posiada również certyfikat BREEM z oceną very good, pozwalając znacząco zmniejszyć koszty eksploatacyjne przyszłej powierzchni. W przypadku awarii biurowiec Proximo II jest zabezpieczony podwójnym zasilaniem.

Największym atutem jest lokalizacja na ulicy Przyokopowej. Bliskość do stacji drugiej linii metra sprawia, że dojazd do obiektu Proximo II jest możliwa praktycznie z każdej dzielnicy Warszawy w czasie krótszym niż 1 godzina.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:8 września, 2018

To Top

Call Now Button