Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Art. Norblin

Warszawa, Żelazna 51/53

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Żelazna 51/53, Warszawa, Wola - Art Norblin

Biurowiec Art Norblin to projekt polsko-niemieckiej spółki Capital Park mieszczący się na warszawskiej Woli. Planowany termin oddania inwestycji, która będzie liczyła ponad 40 000 m2 powierzchni to koniec 2020 roku.

Do dyspozycji gości będzie udostępniony parking podziemny na 400 miejsc. Budynek na Woli będzie również posiadał zielony certyfikat BREEM z oceną bardzo dobrą, co dodatkowo gwarantuje oszczędność i mniejszy, negatywny wpływ na środowisko.

W okolicy obiekt Art Norblin oferować będzie następujące udogodnienia:

  • Fitness Club,
  • Galeria Handlowa,
  • Restauracje i hotele,
  • Miejsce postojowe dla rowerów.

Na 8 kondygnacjach naziemnych powierzchnie biurowe będą wyposażone w najnowsze rozwiązania techniczne na rynku. Dostępne moduły będą klimatyzowane oraz w pełni zabezpieczone przed zagrożeniem pożarowym, dzięki tryskaczom oraz czujkom dymu.

Bezpieczeństwa na obiekcie pilnować będzie całodobowa ochrona wraz z monitoringiem oraz kontrola dostępu. Gości przyszłych najemców budynku Art Norblin będzie rejestrować recepcja, która dodawać będzie prestiżu oraz bezpieczeństwa inwestycji.

Największym jednak atutem biurowca przy ulicy Żelaznej będzie jego lokalizacja. Położenie w kręgu nowego, biurowego zagłębia Warszawy daje możliwości na współpracę i rozwój biznesu. Dodatkowo dojazd do obiektu będzie możliwy dzięki autobusom, tramwajom, czy linii metra co znacząco obniży czas dojazdu przyszłych pracowników obiektu.

Art. Norblin będzie również zlokalizowany niedaleko Dworca Centralnego oraz Portu Lotniczego im. Chopina.
.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:8 września, 2018

To Top

Call Now Button