Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Płocka Center

Warszawa, Płocka 11/13

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Płocka 11/13, Warszawa, Wola - Płocka CenterBudynek Płocka Center jest biurowcem położonym w bardzo wygodnej lokalizacji, blisko dzielnicy Warszawa Wola.

Lokalizacja obiektu pozwala przyszłym najemcom na doskonałe połączenie z centrum miasta, które zajmuje około 5 minut. Dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina z ulicy Płockiej zajmuje około 20 minut.

W pobliżu znajduje się również zachodnia obwodnica z drogami wylotowymi na Poznań, Łódź, Katowice, Kraków, Gdańsk i Lublin.

Dodatkowym atutem jest położona, około 1,5 km od Płockiej Center, stacja drugiej linii metra Rondo Daszyńskiego. Biurowiec przy ulicy Płockiej jest szczególnie atrakcyjnym miejscem dla pracowników dojeżdżających z dzielnic Wola, Bemowo oraz Bielany.

Transport jest możliwy dzięki licznym przystankom tramwajowym oraz autobusowym w okolicy. Obiekt oddany do użytku w 1999 roku oferuje ponad 2 600 m2 powierzchni biurowej na 5 kondygnacjach. Dodatkowo na potrzeby klientów możliwe jest wynajęcia miejsca parkingowego podziemnego lub naziemnego, których liczba w sumie wynosi 28.

Możliwy jest dowolny podział powierzchni na budynku Płocka Center, zgodnie z oczekiwaniami najemców, ściankami działowymi. Wszystkie moduły w biurowcu przy ulicy Płockiej są klimatyzowane, z bardzo wysokim standardem wykończenia.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:8 września, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button