Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Kasprzaka 2/8

Warszawa, ul. Kasprzaka 2/8

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa, Wola - Biurowiec Kasprzaka Powierzchnie biurowe w biurowcu Kasprzaka 2/8 położonym w dzielnicy Wola, w Warszawie. Budynek znajduje się w nowym zagłębiu biurowym tuż obok Ronda Daszyńskiego.

Na 4 kondygnacjach naziemnych przyszłym najemcom oferowane jest około 10 000 m2 powierzchni biurowej. Biurowiec Kasprzaka 2/8 został oddany do użytku w 1997 roku i jest budynkiem klasy B+.

Nieruchomość cechuje się bardzo interesującą szklaną fasadą, co zapewnia bardzo dobrze doświetloną powierzchnię wewnątrz budynku. Biurowiec Kasprzaka 2/8 oferuje również swoim klientom 135 miejsca parkingowe, o współczynniki 1:100.

Powierzchnie na budynku są klimatyzowane, w pełni okablowane, z możliwością dowolnej aranżacji za pomocą podniesionych podłóg oraz sufitów podwieszanych. Biurowiec jest również wyposażony w podwójny system zasilania, co gwarantuje komfort pracy, nawet w przypadku problemów z prądem.

Dodatkowo bezpieczeństwa przeciwpożarowego pilnują czujki dymu oraz ochrona wraz z monitoringiem. Największym jednak atutem biurowca Kasprzaka 2/8 jest jego doskonałe położenie, tuż obok Ronda Daszyńskiego. Region ten szczyci się ogromnym zainteresowaniem deweloperów oraz przyszłych najemców ze względu na swoje doskonałe położenie.

Bliskość drugiej linii metra, tramwajów oraz autobusów sprawia, że firmy mające siedzibę w biurowcu Kasprzaka 2/8 będą mieli zapewniony najwyższy komfort pracy, a pracownicy będą się mogli cieszyć doskonałym połączeniem praktycznie z całym miastem. Dodatkowym atutem budynku przy Kasprzaka jest 5 minut jazdy samochodem do Dworca Centralnego oraz 15 min na Lotnisko Chopina.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:7 września, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button