Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Crown Point

Warszawa, Prosta 70

Szczegóły Oferty

BIURA NA WOLI DO WYNAJĘCIA

Biuro do Wynajęcia, ul. Prosta 70, Warszawa, Wola - Crown Point

Budynek biurowy Crown Point jest usytuowany w nowo powstającej dzielnicy biurowej Warszawy, na Woli przy ulicy Prostej.

Ze względu na swoją lokalizację biurowiec jest w ścisłym centrum stolicy, dzięki czemu jest świetnie skomunikowany z resztą częścią miasta.

Bezpośrednie sąsiedztwo z przystankami tramwajowymi, autobusowymi, czy drugą linią metra sprawia, że biurowiec Crown Point jest idealnym rozwiązaniem dla każdego najemcy.

Budynek przy ulicy Prostej składa się z siedmiu kondygnacji naziemnych, oferując powierzchnię biurową na ponad 12 000 m2. Budynek Crown Point posiada również 500 m2 powierzchni handlowej, dzięki czemu w budynku przy ulicy Prostej obecne są liczne punkty usługowe oraz gastronomiczne. Biurowiec znajduje się zaledwie 2 km od Dworca Centralnego oraz 8 km od Lotniska Chopina.

Dodatkowym atutem biurowca jest bezpośrednie sąsiedztwo z Rondem Daszyńskiego, przy którym mieści się wiele innych firm, z którymi można nawiązać współpracę. Budynek Crown Point zapewnia swoim najemcom najwyższą jakość powierzchni biurowych, w tym klimatyzację, ścianki działowe, podwieszane sufity, otwierane okna, czy podniesione podłogi. W trosce o bezpieczeństwo najemca zapewnione ma kontrolę dostępu, monitoring oraz ochronę na budynku.

Budynek przy ulicy Prostej 70 został oddany do użytku w 2004 roku, zarządzany jest przez austriacki fundusz inwestycyjnych, firmę Immofinanz.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę: http://www.axiimmo.com

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:4 września, 2018

    To Top

    Call Now Button