Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Biurowiec D48

Warszawa, ul. Domaniewska 48

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul.Domaniewska 48, Warszawa, Mokotów - Biurowiec D48Biurowiec D48 to nowoczesny obiekt, który powstał w 2018 roku i jest obecnie najnowszym tego typu budynkiem na warszawskim Mokotowie. D48 mieści się przy ulicy Domaniewskiej 48 i składa się z dwóch biur, które oferują odpowiednio 8 i 11 kondygnacji naziemnych.

Do dyspozycji przyszłych najemców jest 26 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej, a parking podziemny posiada 480 miejsc parkingowych. Współczynnik parkingowy wynosi 1:60 m2, a współczynnik części wspólnych 5%. Biurowiec przy ulicy Domaniewskiej 48 posiada złoty certyfikat LEED, który gwarantuje idealną synergię ze środowiskiem.

Pobliskie otoczenie obiektu D48 zostało zagospodarowane terenami zielonymi, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność budynku. Dzięki położeniu w biznesowej części Mokotowa, najemcy D48 będą mieli możliwość nawiązania współpracy z największymi korporacjami na świecie, które mają swoje biura w okolicy obiektu.

Dojazd z ulicy Domaniewskiej do centrum miasta zajmuje 15 minut oraz około 12 minut do Międzynarodowego Lotniska Chopina.

Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu, dzięki położeniu przy przebudowanej i poszerzonej ulicy Wołoskiej, dworca szybkiej kolei podmiejskiej przy ul. Marynarskiej oraz szybkiego dojazdu do warszawskiego metra. Ponadto, lokalizacja zapewnia dostęp do szerokiej gamy usług, m.in. prestiżowego centrum handlowego Galeria Mokotów.

W bezpośredniej okolicy znajduje się stacja do ładownia pojazdów elektrycznych, stacja rowerowa, siłownia, myjnia samochodowa, przedszkole oraz kino. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla pracowników, którzy po pracy mogą załatwić dodatkowe sprawy w okolicy budynku. D48 to obiekt, który proponuje również najwyższą jakość powierzchni biurowych dla przyszłych najemców.

Budynek posiada:

  • Klimatyzację,
  • Podnoszone podłogi,
  • Podniesiony sufit,
  • Okablowanie strukturalne,
  • Czujki dymu i tryskacze,
  • Dwustronne zasilanie,
  • Uchylne okna,
  • Kontrolę dostępu,
  • Całodobową ochronę i recepcję.

Obiekt przy ulicy Domaniewskiej 48 jest zatem idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują powierzchni biurowej w najwyższym standardzie, w samym centrum biznesowej Warszawy.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:24 października, 2018

To Top

Call Now Button