Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Park Rozwoju

Warszawa, ul. Konstruktorska 12

Szczegóły Oferty

Biura w Parku Rozwoju – Warszawa, Mokotów

Biuro do Wynajęcia, ul. Konstruktorska 12, Warszawa, Mokotów - Park RozwojuNowoczesny kompleks biurowy plasujący się w klasie A zlokalizowany jest w samym centrum Mokotowa – walorem lokalizacji jest doskonale rozwinięta infrastruktura komunikacji miejskiej, która zapewnia dojazd w najodleglejsze punkty Warszawy. Obiekt biurowy składa się z 2 budynków, do których przynależą zielone dziedzińce. Pomieszczenia są optymalnie doświetlone i wygodne. Kompleks objęty jest całodobową ochroną i monitoringiem. Do dyspozycji najemcy pozostaje dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemny o 740 miejscach postojowych.

• Zespół biurowy składa się z dwóch budynków z zielonymi dziedzińcami;
• Budynki dysponować będą dwupoziomowym parkingiem podziemnym i parkingiem naziemnym na 740 miejsc postojowych;
• Wygodne, optymalnie doświetlone biura, kontrola dostępu do budynku, ochrona, monitoring – to tylko niektóre zalety Parku Rozwoju.
• Całkowita powierzchnia biurowca: 30 000 mkw.
• Powierzchnia typowego piętra: 2 500 mkw.
• Do wynajęcia od zaraz

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę: http://www.axiimmo.com

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:8 lutego, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button