Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Biura do wynajęcia Warszawa Mokotów - Domaniewska

OFERTY BIUROWE NA ULICY DOMANIEWSKIEJ - ATRAKCYJNE LOKALIZACJE - NISKIE CZYNSZE. TEL. + 48 22 111 00 50

Domaniewska Postępu Wołoska Puławska Cybernetyki Marynarska Szukaj na mapie

Mokotów to dzielnica Warszawy o bardzo bogatej historii sięgającej kilkaset lat wstecz. Niemniej bogata jest jej najnowsza historia, której efektem jest to, że Mokotów to obecnie jedno z największych skupisk biurowców nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Synonimem tego miejsca jest ulica Domaniewska. To główna arteria tego obszaru i adres, pod którym znajduje się wiele biur należących do największych korporacji świata.

Od zagłębia przemysłowego do zagłębia biurowego

W okresie Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej część zajęta obecnie przez biurowce była miejscem, gdzie znajdowało się mnóstwo zakładów przemysłowych. Stąd nazwa tego miejsca - Służewiec Przemysłowy. Po transformacji ustrojowej przemysł w tym miejscu upadł w znacznej większości. W efekcie pojawiło się wiele terenów i nieruchomości, z którymi coś trzeba było zrobić. Efektem działań deweloperów jest to, że na miejscu zakładów przemysłowych powstało do tej pory blisko sto biurowców różnego rodzaju. Wiele z nich właśnie przy ul. Domaniewskiej. Przeglądając dane teleadresowe znanych polskich i światowych marek, bardzo często można natrafić na nazwę tej właśnie ulicy.

Biura na Domaniewskiej pilnie poszukiwane

Dla firm chcących wynająć biuro w Warszawie, ulica Domaniewska jest synonimem ekskluzywności. Posiadanie biura na Domaniewskiej oznacza obecność wśród czołowych firm krajowych i zagranicznych, które właśnie tam mają swoje siedziby. Jednak wynajęcie biura na Domaniewskiej to domena nie tylko największych i najbardziej prężnych korporacji. Na ulicy tej można znaleźć biura w różnym standardzie i w różnej cenie. Popyt powierzchni biurowych w Warszawie powoduje, że ceny utrzymują się na przyzwoitym poziomie i dostępne tutaj powierzchnie biurowe są w przystępnych cenach.

Call Now Button