kwiaty

Świeże kwiaty nie tylko od święta

Dzień Zakochanych, Dzień Kobiet, Dzień Nauczyciela czy Dzień Babci — są takie okazje, kiedy kupno kwiatów naturalnie przychodzi nam do głowy. Pachnący bukiet róż czy tulipanów to upominek, który pozwala wyrazić uczucia, docenić i podziękować. Nie musisz jednak ograniczać się do najbardziej popularnych kwiatów czy szukać specjalnego powodu do ich wręczenia. Rok jest pełen zwykłych dni, którym możesz nadać szczególną wartość. Wszystko zależy od twojej kreatywności.

Sprawdź specjalną ofertę bukietów na Dzień Kobiet: https://floli.pl/kategoria-produktu/okazje/dzien-kobiet-bukiety-na-8-marca/

Stwórz własny kalendarz wyjątkowych okazji

Świeże kwiaty potrafią wywołać uśmiech na twarzy, uczynić dzień lepszym, a przestrzeń przytulniejszą. Dlatego szkoda się ograniczać i czekać na specjalne okoliczności. Możesz stworzyć własny kalendarz i wręczać kwiaty w najmniej spodziewanym momencie — miłe zaskoczenie gwarantowane. Jakie dni mogą się w nim znaleźć?

  • Dzień Dobry — pachnące kwiaty o poranku z pewnością ułatwią codzienne wyzwania. Może nieoczywiste i delikatne eustomy pozostawione na poduszce?
  • Dzień Złego Nastroju — zdarza się od czasu do czasu i wymaga szczególnego zaopiekowania. Kwiaty mogą uczynić go łatwiejszym, zwłaszcza jeżeli będą to tulipany w energetycznym żółtym kolorze lub bukiet z rumianków.
  • Dzień Cichego Bohatera — są osoby, których działania są nieocenione, a przy tym często niezauważalne. Bukiet gerberów bez okazji sprawi, że poczują się docenione. Może dołączysz mały bilecik z podziękowaniem?
  • Dzień Odległości — zwłaszcza gdy jesteś daleko i choć tęsknisz, nie masz czasu na fizyczną obecność. Poczta kwiatowa pomoże ci dostarczyć świeże kwiaty na wskazany adres.
  • Dzień dla Siebie — spraw sobie przepiękny upominek. Może flowerbox lub bukiet mieszany? Pozwól się zaskoczyć!

Przyzwyczailiśmy się do kupowania świeżych kwiatów tylko na specjalne okazje, a przecież każdy dzień jest wart celebracji. Trzeba zatem wypracować nowe nawyki. Przechodząc obok kwiaciarni, zajrzyj do środka i wyjdź z bukietem dla kogoś bliskiego lub dla siebie. Możesz również zamówić kwiaty bez wychodzenia z domu, korzystając z możliwości, które daje internet.

Przeczytaj również  Podnajem biura – Wady i zalety

Gdzie zamówić świeże kwiaty w Warszawie i okolicach?

Chcesz wręczyć komuś bukiet róż czy tulipanów? Szukasz nietuzinkowych kompozycji mieszanych? Sprawdź kwiaciarnię internetową Floli.pl, gdzie znajdziesz kwiaty na każdą okazję, jak również gdy jej brak. Doświadczone florystki pomogą ci wywołać uśmiech na twarzy mamy dzięki mniej popularnej gipsówce, pokazać babci przy pomocy hortensji, że tęsknisz, jak również zaskoczyć ukochaną kolorowym bukietem leżącym na poduszce z samego rana.

Możesz również zdecydować się na kwiaty w mniej typowej formie, czyli flowerbox. Dopełnić prezent słodyczami lub unoszącymi się w powietrzu balonami, które również dostaniesz w kwiaciarni Floli. Jesteś ciekawy, jak będzie wyglądał bukiet? Nie musisz sprawdzać tego na miejscu, zobacz zdjęcia na stronie internetowej. Oddają one w pełni wygląd gotowych kompozycji. Poczta kwiatowa pozwoli dostarczyć je szybko i bezpiecznie we wskazane miejsce na terenie Warszawy i okolic. Nie tylko od święta, ale w wybranym przez ciebie terminie.

Call Now Button