Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Warsaw Trade Tower

Warszawa, ul. Chłodna 51

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Chłodna 51, Warszawa, Wola - Warsaw Trade TowerBiurowiec Warsaw Trade Tower położony jest w dzielnicy Wola, w Warszawie. Budynek, który mieści się przy ulicy Chłodnej wyróżnia się na tle biurowej panoramy Warszawy i jest jednym z najwyższych budynków tego typu w stolicy.

Budynek oferuje na 43 poziomach ponad 42 000 m2 powierzchni biurowej dla najemców.

Na potrzeby przyszłych firm, budynek udostępnia również ponad 400 miejsc parkingowych na parkingu podziemnym, co w tej dzielnicy miasta znacząco rozwiązuje problemy z parkowaniem.

Biurowiec Warsaw Trade Tower charakteryzuje się również doskonałym położeniem na mapie Warszawy, mając doskonałe połączenie z drugą linią metra, przystankami tramwajowymi oraz autobusowymi. Ze względu na lokalizację tuż obok ulicy Chłodnej, budynek WTT oferuje możliwość współpracy z innymi firmami, które przenoszą swoje siedziby do nowego centrum biznesowego na Woli. Oprócz tego biurowiec Warsaw Trade Tower jest doskonale skomunikowany z komunikacją krajową i międzynarodową.

Do Dworca Centralnego potrzeba około 5 minut samochodem, a do Lotniska Chopina około 15 minut jazdy. W budynku przy ulicy Chłodnej najemcy mogą wynajmować minimum 300 m2 lub całe piętra, które mają powierzchnię 1120 m2.

Firmy, które zdecydują się na lokalizację w Warsaw Trade Tower otrzymają takie udogodnienia jak klimatyzacja oraz dwustronne zasilanie. Najemcy będą mogli również dostosować obecną powierzchnię zgodnie ze swoimi wymogami za pomocą podziału ściankami działowymi, podniesionymi podłogami czy podwieszanymi sufitami.

Bezpieczeństwo na budynku Warsaw Trade Tower przy ulicy Chłodnej będą zapewniać całodobowa ochrona, kontrola dostępu oraz monitoring.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:7 września, 2018

    To Top

    Call Now Button