Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Warsaw Financial Center

Warszawa, Emilii Plater 53

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Emilii Plater 53, Warszawa, Śródmieście - Warsaw Financial Center Biurowiec Warsaw Financial Center to 32 kondygnacyjny obiekt mieszczący się na ulicy Emilii Plater. Obiekt oferuje przyszłym firmom 50 000 m2 nowoczesnej i prestiżowej powierzchni biurowej.

Na potrzeby najemców biurowiec Warsaw Financial Center posiada 344 podziemne miejsca parkingowe, co we wskazanej lokalizacji, jest bardzo dużym udogodnieniem. Przeszklona elewacja zapewnia, że dostępne powierzchnie biurowe charakteryzują się wysokim natężeniem światła naturalnego co jest dodatkowym atutem.

Ze względu na swoje doskonałe położenie i wysokość biurowiec Warsaw Financial Center jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych tego typu obiektów w stolicy. Biurowiec przy Emilii Plater wyposażony jest między innymi w nowoczesne systemy telekomunikacyjne oraz zintegrowany system bezpieczeństwa ewakuacji i monitoringu.

Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz zabezpieczone przez system przeciwpożarowy, między innymi tryskacze oraz czujki dymu. Przyszli najemcy mogą dowolnie zaaranżować swoją nową powierzchnię biurowe dzięki ściankom działowym oraz podwieszanym sufitom.

Największym jednak atutem biurowca Warsaw Financial Center jest jego doskonała lokalizacją i połączenie komunikacyjne z resztą miasta. Obiekt położony przy ulicy Emilii Plater mieści się na łączeniu pierwszej i drugiej linii metra oraz zaraz obok Dworca Centralnego, skąd startuje wiele linii autobusowych. W bezpośrednim sąsiedztwie są również obecne linie tramwajowe, dzięki czemu biurowiec Warsaw Financial Services jest położony w idealnej lokalizacji.

Dodatkowym atutem obiektu przy ulicy Emilii Plater jest sąsiedztwo z Centrum Handlowym Złote Tarasy, oferujące bogatą ofertę gastronomiczną.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:16 października, 2018

To Top

Call Now Button