Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Ufficio Primo

Warszawa, Wspólna 62

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Wspólna 62, Warszawa, Śródmieście - Ufficio PrimoUfficio Primo to wyjątkowy, unikalny budynek zaprojektowany przez Marka Leykama. Nieruchomość jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego kościoła Świętych Piotra i Pawła, hotelu Mariott oraz Pałacu Kultury i Nauki.

Usytuowanie w ścisłym centrum stolicy. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość najważniejszych szlaków komunikacyjnych prowadzących na lotnisko, dworce kolejowe i autobusowe oraz do innych kluczowych punków miasta.

Ufficio Primo to strefa wyjątkowego luksusu, która łączy niepowtarzalny styl z prestiżem. Budynek usytuowany w ścisłym centrum Warszawy, jest niespotykaną perłą polskiej architektury powojennej. Gmach został wybudowany w latach pięćdziesiątych dwudziestego wieku i pierwotnie przeznaczony był na siedzibę Prezydium Rządu. Oryginalne detale zdobiące wnętrze budynku, zostały starannie odrestaurowane i wyeksponowane.

Budynek wyposażony jest w nowoczesną klimatyzację, windy oraz instalacje bezpieczeństwa. Powierzchnia biurowa rozmieszczona jest na sześciu kondygnacjach naziemnych i oferuje łącznie 4300 m2. Na dwóch podziemnych kondygnacjach znajduje się wielofunkcyjne centrum konferencyjne oraz 35 miejsc parkingowych.

Dzięki swojemu położeniu w ścisłym centrum miasta, tuż obok ulicy Wspólnej, najemcy będą mogli skorzystać z wielu dodatkowych udogodnień w okolicy.

Prestiżowe hotele, liczne restauracje oraz kawiarnie, jak również sieci fitness zapewniają, że jest to atrakcyjna lokalizacja dla przyszłych firm w Warszawie. Ufficio Primo jest gwarancją elegancji, komfortu oraz prestiżu dla wszystkich przyszłych najemców.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:17 października, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button