Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Śniadeckich 17

Warszawa, ul. Śniadeckich 17

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Śniadeckich 17, Warszawa, Śródmieście - Kamienica Śniadeckich 17Kameralny budynek biurowy w samym centrum Warszawy, przy ulicy Śniadeckich 17. Kamienica została wybudowana w 1908 roku, a odrestaurowana w 2012 roku. Ze względu na swoją lokalizację oraz charakter budynku, jest to idealna oferta dla niewielkich kancelarii, czy butikowych firm.

Śniadeckich 17 to ekskluzywna kamienica oferująca ponad 2000 m2 nowoczesnej powierzchni. Budynek składa się z 5 kondygnacji naziemnych oraz parkingu naziemnego, który za dodatkową opłatą, umożliwia zaparkowanie auta. Lokalizacja pozwala na dojazd do innych części miasta, zarówno transportem publicznym jak i prywatnym.

W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja I linii metra Politechnika. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego zajmuje niecałe 10 minut, do Lotniska Chopina w Warszawie – ok. 20 minut. Położenie w ścisłym centrum miasta pozwala na pełne korzystanie ze stołecznej oferty handlowo – usługowej, gastronomicznej, kulturalnej oraz hotelowej.

Do dyspozycji najemców biura o podwyższonym standardzie w historycznej zabudowie, całodobowy monitoring i obsługa portiera. Powierzchnie biurowe w budynku Śniadeckich 17 są wyłożone wykładziną, z dostępem do łącza światłowodowego. W biurowcu w centrum dużym atutem są otwierane okna na powierzchni oraz pełne okablowanie strukturalne.

Obiekt przy ulicy Śniadeckich jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich organizacji, które cenią sobie prestiż, doskonałą lokalizację oraz wysoki standard powierzchni biurowych. Okoliczne punkty gastronomiczne i baza hotelowa są dodatkowym atutem dla przyszłych najemców.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:17 października, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button