Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Śniadeckich 10

Warszawa, ul. Śniadeckich 10

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Śniadeckich 10, Warszawa, Śródmieście - Kamienica Śniadeckich 10Kamienica przy ulicy Śniadeckich 10 to kameralny, przedwojenny obiekt o przeznaczeniu biurowym w samym centrum Warszawy. W 1998 roku cała elewacja zewnętrzna budynku została odrestaurowana, dzięki czemu obiekt wygląda jak nowy.

Na 6 piętrach w obiekcie Śniadeckich 10 dostępna jest nowoczesna powierzchnia biurowa o powierzchni 4 000 m2. Przy budynku znajduje się naziemny parking, natomiast w okolicy są liczne punkty gastronomiczne i usługowe.

Kameralna i spokojna okolica z pewnością pozytywnie wpłynie na atmosferę w pracy. Jednocześnie lokalizacja przy ulicy Śniadeckich gwarantuje szybki dojazd do Dworca Centralnego i doskonałą komunikację z innymi częściami miasta. Jest to szczególnie ważny aspekt dla firm, które mają pracowników z różnych dzielnic Warszawy. Położenie w centrum budynku Śniadeckich 10 umożliwia nawiązanie współpracy z innymi firmami tego typu, co zwiększa potencjał biznesowy najemców.

Powierzchnie w kamienicy przy ulicy Śniadeckich zapewniają najwyższy standard modułów biurowych na rynku. Wszystkie powierzchnie są strukturalnie okablowane, z możliwością otwarcia okien na obiekcie. Dostępne moduły są bardzo dobrze oświetlone, a wysokość pomieszczeń do sufity sprawia, że biuro wydaje się dużo większe.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:17 października, 2018

    To Top

    Call Now Button