Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Renaissance Plaza

Warszawa, ul. Kasprzaka 18/20

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Kasprzaka 18/20, Warszawa, Wola - Renaissance Plaza Budynek biurowy w dzielnicy Wola – Renaissance Plaza klasy B+ został oddany do użytku w 1998 roku przez co to jeden z najdłużej obecnych biurowców na warszawskiej mapie rynku komercyjnego.

Mieści przy ulicy Kasprzaka na warszawskiej Woli, która jest obecnie centrum inwestycyjnym na rynku biurowym. Dzięki temu przyszli najemcy Renaissance Plaza będą mieli szansę na nawiązanie współpracy z firmami, które przenoszą lub przeniosą w niedługim czasie centrale do nowego zagłębia biurowego.

Biurowiec Renaissance Plaza przy ulicy Kasprzaka oferuje prawie 10 000 m2 powierzchni biurowej na sześciu kondygnacjach. Bardzo dużym udogodnieniem dla najemców są udostępnione 200 naziemnych miejsc parkingowych. Budynek jest położony w sercu komunikacyjnej Warszawy, bezpośrednio połączony jest z transportem tramwajowym, autobusowym, czy drugą linią metra.

Dodatkowym atutem budynku Renaissance Plaza jest położenie 5 minut od Dworca Centralnego, co znacząco ułatwia transport z całego kraju. Lotnisko Chopina jest usytuowane natomiast około 15 minut od ulicy Kasprzaka, co jest dodatkowym atutem. W okolicy są liczne hotele trzy, cztero oraz pięciogwiazdkowe, zapewniając bogatą bazę noclegową. Minimalny dostępny moduł dla najemców to około 500 m2, a powierzchnie są wyposażone między innymi w takie udogodnienia jak:

  • Klimatyzację,
  • Pełne okablowanie elektroniczne,
  • Podniesione podłogi,
  • Podwieszane sufity,

Bezpieczeństwo najemców zapewnia całodobowy monitoring, ochrona oraz specjalistyczne systemy dotyczące ochrony przeciwpożarowej.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:7 września, 2018

To Top

Call Now Button