Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Proximo I

Warszawa, Przyokopowa 28

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Przyokopowa 28, Warszawa, Wola - Proximo IBudynek biurowy Proximo I to projekt firmy Hines, który został oddany do użytku w 2016 roku. Biurowiec mieści się na ulicy Przyokopowej w Warszawie, dzielnicy Wola.

Obszar uznawany obecnie za jedno z najbardziej pożądanych lokalizacji w stolicy kraju ze względu na swoje położenie na mapie Warszawy.

Bezpośrednie położenie tuż obok stacji metra Rondo Daszyńskiego, liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe sprawiają, że biurowiec Proximo I jest bardzo atrakcyjnym obiektem dla przyszłych najemców.

W zaledwie 5 minut można dostać się centrum miasta, a w dodatku w okolicy obecna jest większość największych korporacji na świecie. To z kolei stwarza możliwości nawiązania relacji biznesowych między sąsiadującymi firmami.

Z ulicy Przyokopowej zaledwie 5 minut potrzeba na dojazd do centralnego dworca pkp, Warszawa Centralna. Do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina potrzeba około 20 minut jazdy samochodem. Proximo I składa się z 13 kondygnacji oraz oferuje przyszłym najemcom ponad 26 000 m2 najwyższej jakości powierzchni biurowej.

Współczynnik parkingowy obiektu wynosi 1:85, a współczynnik części wspólnych 5,5%. Na trzech kondygnacjach podziemnych firma Hines zaplanowała 435 miejsca parkingowe. Powierzchnie biurowe dla przyszłych najemców są w pełni klimatyzowane, z połączeniem światłowodowym.

Czujki dymu, tryskacze, ochrona oraz monitoring mają na celu zabezpieczenie obiektu pod każdym kątem. Cały obiekt zarządzany jest za pomocą systemu BMS, a powierzchnie można dzielić za pomocą ścianek działowych. Okna w budynku Proximo I są uchylne, co jest dodatkowym atutem.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:8 września, 2018

    To Top

    Call Now Button