Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Prosta Tower

Warszawa, Prosta 32

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul.Prosta 32, Warszawa, Wola - Prosta Tower Prosta Tower to budynek biurowy, który oferuje ponad 5 300 m2 powierzchni biurowej na dziewiętnastu kondygnacjach w dzielnicy Wola, Warszawa.

Niewątpliwie interesująca jest fasada budynku, która składa się z pofalowanego szkła, dzięki temu nadając budynkowi Prosta Tower niewątpliwego charakteru i wyjątkowości. Bezpieczeństwa na budynku przy ulicy Prosta 32 pilnować będą najnowocześniejsze systemy przeciwpożarowe, ochrona, czy całodobowy monitoring.

Na potrzeby najemców udostępniono również 74 miejsca parkingowe na 5 podziemnych poziomach, dzięki czemu nie mają oni potrzeby korzystania ze strefy płatnego parkowania. Dodatkowo na parterze dostępna jest bardzo bogata oferta gastronomiczna, idealna dla pracowników biurowca Prosta Tower, czy klientów.

Największym jednak atutem budynku jest jego lokalizacja, tuż obok Ronda Daszyńskiego, które uchodzi za nowe centrum biznesu w Warszawie.

Bliskość innych, najnowocześniejszych biurowców zapewnia sąsiedztwo z największymi korporacjami na świecie. To z kolei stwarza niewątpliwą szansę dla przyszłych najemców Prosta Tower na poszerzenie swojej bazy klientów. Bezpośrednie sąsiedztwo z Rondem Daszyńskiego zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z drugą linią metra, tramwajami, czy autobusami.

Dzięki temu biurowiec Prosta Tower jest doskonale skomunikowany z resztą częścią Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca znajdują się również Dworzec Centralny, Lotnisko Chopina, czy centrum handlowe Złote Tarasy.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:5 września, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button