Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Park Avenue

Warszawa, Wspólna 70

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Wspólna 70, Warszawa, Śródmieście - Park AvenueBiurowiec Park Avenue mieści się w ścisłym centrum Warszawy, tuż obok ulicy Wspólnej 70. Obiekt oddany do użytku w 2018 roku jest budynkiem klasy A. Jest to znakomity punkt komunikacyjny umożliwiający łatwy dojazd do pozostałych dzielnic Warszawy.

W niedalekiej odległości znajduje się Dworzec Centralny i centrum handlowe Złote Tarasy. Budynek znajduje się w sąsiedztwie Centralnego Obszaru Businessu, ale jednocześnie w pewnym oddaleniu od ruchliwego centrum.

Dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego zajmuje około 20 minut samochodem. Na 15 kondygnacjach naziemnych Park Avenue proponuje około 12 500 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Na 3 kondygnacjach podziemnych zlokalizowanych będzie prawie 120 miejsc parkingowych. W oferowanym standardzie wykończeń znajdą się m.in. klimatyzacja, podnoszone podłogi, podwieszany sufit oraz okablowanie.

Komfort pracy w budynku zapewnią recepcja, ochrona budynku oraz kontrola dostępu do obiektu. Budynek wyróżniać będzie również inteligentny system zarządzania BMS. Przestronne okna zapewnią doskonały dostęp do światła dziennego a przeszklona elewacja doskonale izolować będzie wnętrze od zewnętrznych hałasów.

Wysoki standard budynku odzwierciedlać będzie użycie nowoczesnych materiałów wykończeniowych. Do dyspozycji Najemców będą także trzy tarasy, a z najwyższych kondygnacji budynku dostępny będzie unikatowy widok na prężnie rozwijające się centrum Warszawy.

Warto wspomnieć, że budynek Park Avenue posiada złoty certyfikat LEED, co może okazać się szczególnie ważne dla firm dbających o ochronę środowiska. Park Avenue jest zatem ofertą dedykowaną zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. Doskonała lokalizacja oraz bardzo wysoki standard powierzchni zapewniają prestiż dla przyszłych najemców.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:17 października, 2018

To Top

Call Now Button