Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Okopowa 56

Warszawa, Okopowa 56

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Okopowa 56, Warszawa, Wola - Biurowiec na OkopowejBudynek przy ulicy Okopowej 56 w dzielnicy Wola oferuje powierzchnie biurowe, handlowe oraz mieszkaniowe. To idealne rozwiązanie dla osób, które pracują lub mieszkają w okolicy – dzięki charakterystyce mix-use

Najemcy oraz mieszkańcy mają udostępnione praktycznie wszystkie, wymagane usługi w okolicy, co pozwala zaoszczędzić im dużo czasu. Jeśli chodzi o powierzchnie biurowe w budynku Okopowa 56 to na 5 piętrach można wynająć około 2 000 m2.

Jako dodatkowy atut budynku są miejsca parkingowe podziemne i naziemne dla najemców, których w okolicy jest stosunkowo niewiele. W standardzie firmy wynajmujące powierzchnię mają do dyspozycji klimatyzację, podwieszane sufity, system okablowania strukturalnego oraz możliwość podziału biura ściankami działowymi.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu i bezpieczeństwa na potrzeby klientów zapewniona jest całodobowa ochrona, monitoring oraz recepcja. Wejście na teren obiektu sprawowane jest za pomocą kontroli dostępu. Największym atutem budynku biurowo-mieszkalnego przy ulicy Okopowej 56 jest jego położenie w Warszawie, na Woli.

Obiekt mieści się niedaleko Ronda Daszyńskiego, dzięki czemu należy do nowego, dynamicznie rozwijającego się zagłębia biurowego stolicy. Idealne połączenie z drugą linią metra daje możliwość dojazdu przyszłym pracownikom praktycznie z każdego miejsca miasta.

Okopowa 56 jest dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie z liniami autobusowymi oraz tramwajowymi, dzięki czemu możliwy dojazd do budynku jest bardzo urozmaicony. Dodatkowym atutem biurowca na Woli jest odległość od Dworca Centralnego (około 5 minut samochodem) oraz Lotniska Chopina (około 20 minut autem).

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:8 września, 2018

    To Top

    Call Now Button