Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Nowy Świat 68

Warszawa, Nowy Świat 68

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Nowy Świat 68, Warszawa, Śródmieście - Nowy Świat 68Nowy Świat 68 to nieruchomość usytuowana w samym centrum Warszawy przy skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Świętokrzyskiej, bezpośrednio przy osi Traktu Królewskiego, który wraz z historycznym zespołem miasta oraz pałacem w Wilanowie został uznany w 1994 za pomnik historii.

Inwestycja położona jest w prestiżowej lokalizacji w pobliżu Uniwersytetu Warszawskiego, Pałacu Staszica, Teatru Wielkiego i Muzeum Narodowego. Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w odległości kilkunastu metrów od budynku powstała stacja drugiej linii metra.

Dodatkowo w okolicy są przystanki linii autobusowych oraz tramwajowych, a dojście pieszo do Dworca Centralnego zajmuje maksymalnie 10 minut. Obiekt wyposażono w najnowsze rozwiązania techniczne i liczne udogodnienia, charakteryzuje go efektywny rozkład pięter, a przestrzeń typu open space zapewnia swobodę aranżacji na wszystkich poziomach.

Łączna powierzchnia budynku o funkcji biurowo-handlowo-usługowej wynosi około 5200 m2 położonych na 5 kondygnacjach. Na parterze zabytkowej kamienicy jest Biedronka oraz McDolands, a na wyższych piętra salon fitness McFit. Wszystkie powierzchnie w obiekcie Nowy Świat 68 są w pełni klimatyzowane oraz zabezpieczone przed ryzykiem związanym z pożarem. Dostępu na wyższe piętra pilnuje całodobowa ochrona oraz kontrola dostępu.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:17 października, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button