Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Nowa Emilia

Warszawa, Emilii Plater 51

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Emilii Plater 51, Warszawa, Śródmieście - Nowa EmiliaBiurowiec Nowa Emilia to innowacyjny projekt, który planowany jest do oddania w 2021 roku. Obiekt położony przy ulicy Emilii Plater będzie miał przeznaczenie biurowe, handlowe oraz hotelarskie.

Budynek będzie składał się z 40 kondygnacji, z łączną wysokością 163 m. Na potrzeby przyszłych najemców Nowa Emilia oferuje 50 000 mkw. najnowocześniejszych powierzchni biurowych oraz ponad 100 podziemnych miejsc parkingowych.

Obiekt przy Emilii Plater będzie się składał ze szklanej elewacji, a cały budynek będzie znacząco wyróżniał się na tle innych wieżowców. Biurowiec Nowa Emilia charakteryzować się będzie doskonałą lokalizacją i połączeniem z resztą miasta. Budynek jest położony obok Dworca Centralnego, gdzie znajduje się pętla autobusowa większości linii w stolicy. Dzięki temu pracownicy najemcy będą mogli dojechać do biura przy Emilii Plater praktycznie z każdego miejsca w Warszawie.

Blisko biurowca Nowa Emilia jest również pierwsza, jak i druga linia metra, w najszybszy sposób umożliwiające poruszanie się po Warszawie. W odległości 150 metrów od obiektu położone jest Rondo ONZ, gdzie są linie tramwajowe prowadzące na Wolę, Bemowo, Żoliborz i Mokotów.

Biurowiec Nowa Emilia jest zatem budynkiem, który oferuje wysoki standard w połączeniu z doskonałą lokalizacją. Planowany do oddania obiekt w 2021 roku będzie oferował powierzchnie klimatyzowane, które będzie można zaaranżować za pomocą ścianek działowych, sufitów podwieszanych oraz podniesionych podłóg. Dodatkowo wstępu na obiekt pilnować będzie całodobowa ochrona, system monitoringu oraz kontrola dostępu.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:16 października, 2018

    To Top

    Call Now Button