Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Lixa

Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Kasprzaka 10/16, Warszawa, Wola - LixaKompleks biurowy Lixa to inwestycja firmy Yareal – zostanie oddany do użytku w 2022 roku. Będzie on mieścił się przy ulicy Kasprzaka, na Woli, które to miejsce uchodzi za nowe centrum biurowe w Warszawie.

Kompleks Lixa będzie oferował na 13 poziomach prawie 65 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynki przy ulicy Kasprzaka będą tytułowały się certyfikatem BREEM z oceną Excellent, a powierzchnia typowego piętra to 4 000 m2.

Kompleks Lixa będzie się składał z dwóch etapów, z czego pierwszy będzie liczył 27 900 m2, a drugi 35 000 m2. Doskonałe położenie nowobudowanego obiektu zapewnia bardzo atrakcyjny dojazd dla wszystkich pracowników najemcy, praktycznie z całej Warszawy.

Kompleks przy ulicy Kasprzaka będzie się charakteryzował doskonałym połączeniem z drugą linią metra, tramwajami, czy liniami autobusowymi. Cały kompleks będzie składał się z czterech budynków, z których każdy obiekt będzie charakteryzował się osobnym wejściem i recepcją.

Na potrzeby najemców firma Yareal wyposaży kompleks Lixa w najnowsze rozwiązania techniczne, poprzez klimatyzację, system BMS oraz podniesione podłogi. W celu zapewnienia bezpieczeństwa budynek przy ulicy Kasprzaka został wyposażony w czujki dymu oraz najnowsze zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Dodatkowo na budynku obecna będzie całodobowa ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Dodatkowym atutem kompleksu Lixa będzie jego bliskie położenie w stosunku do Dworca Centralnego lub Lotniska Chopina. Dojazd do obu lokalizacji nie powinien zabrać więcej najemcy niż około 15 minut. Dzięki temu klienci i pracownicy dojeżdżający do kompleksu Lixa z innych miejsc w kraju lub Europy mają znacznie skrócony czas podróży.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:7 września, 2018

    To Top

    Call Now Button