Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Lixa

Warszawa, ul. Kasprzaka 10/16

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Kasprzaka 10/16, Warszawa, Wola - LixaKompleks biurowy Lixa to inwestycja firmy Yareal – zostanie oddany do użytku w 2022 roku. Będzie on mieścił się przy ulicy Kasprzaka, na Woli, które to miejsce uchodzi za nowe centrum biurowe w Warszawie.

Kompleks Lixa będzie oferował na 13 poziomach prawie 65 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynki przy ulicy Kasprzaka będą tytułowały się certyfikatem BREEM z oceną Excellent, a powierzchnia typowego piętra to 4 000 m2.

Kompleks Lixa będzie się składał z dwóch etapów, z czego pierwszy będzie liczył 27 900 m2, a drugi 35 000 m2. Doskonałe położenie nowobudowanego obiektu zapewnia bardzo atrakcyjny dojazd dla wszystkich pracowników najemcy, praktycznie z całej Warszawy.

Kompleks przy ulicy Kasprzaka będzie się charakteryzował doskonałym połączeniem z drugą linią metra, tramwajami, czy liniami autobusowymi. Cały kompleks będzie składał się z czterech budynków, z których każdy obiekt będzie charakteryzował się osobnym wejściem i recepcją.

Na potrzeby najemców firma Yareal wyposaży kompleks Lixa w najnowsze rozwiązania techniczne, poprzez klimatyzację, system BMS oraz podniesione podłogi. W celu zapewnienia bezpieczeństwa budynek przy ulicy Kasprzaka został wyposażony w czujki dymu oraz najnowsze zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Dodatkowo na budynku obecna będzie całodobowa ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Dodatkowym atutem kompleksu Lixa będzie jego bliskie położenie w stosunku do Dworca Centralnego lub Lotniska Chopina. Dojazd do obu lokalizacji nie powinien zabrać więcej najemcy niż około 15 minut. Dzięki temu klienci i pracownicy dojeżdżający do kompleksu Lixa z innych miejsc w kraju lub Europy mają znacznie skrócony czas podróży.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:7 września, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button