Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Królewska 18

Warszawa, ul. Królewska 18

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Królewska 18, Warszawa, Śródmieście - Królewska 18Biurowiec Królewska 18 to nowoczesny i bardzo prestiżowy obiekt na warszawskim Śródmieściu. Budynek powstał w 2016 roku wyróżniając się szklaną fasadą i unikatową bryłą.

Królewska 18 leży w samym centrum Warszawy, dzięki czemu dojazd do biurowca jest możliwy każdym rodzajem transportu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obie linie metra, przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Budynek Królewska 18 to 9 kondygnacyjny biurowiec oferuje 5 200 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Dodatkową zachętą dla najemców są tarasy, obecne na wyższych piętrach obiektu, a typowe piętro na budynku to 900 m2. Obiekt posiada również platynowy certyfikat LEED, który potwierdza funkcjonowanie biurowca w zgodnie ze środowiskiem. W celu polepszenia komfortu przyszłych najemców udostępniono również 44 miejsca w garażu podziemnych, ze współczynnikiem 1:160 m2.

Królewska 18 jest idealnym miejscem na przyszłe biuro również ze względu na liczne, dodatkowe udogodnienia:

 • Wiele restauracji i kawiarni,
 • Bogata baza hotelowa,
 • Bankomaty i oddziały banków,
 • Centrum konferencyjne,
 • Siłownia.

Królewska 18, która mieści się w centrum Warszawy wyposażona jest w najnowsze rozwiązania techniczne, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu dla przyszłych najemców.

Wszystkie pomieszczenia w obiekcie są klimatyzowane oraz okablowane strukturalnie. Moduły biurowe w budynku Królewska 18 są wyposażone w czujki dymu oraz tryskacze, które minimalizują ryzyko wystąpienia pożaru, a system kontrola dostępu zapewnia wejście na obiekt osobom tylko do tego uprawionym.

< Powrót do listy ofert

  Lokalizacja

  Data dodania oferty:17 października, 2018

  To Top

  [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
  Call Now Button