Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Kaskada

Warszawa, Aleja Jana Pawła II 12

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, Al. Jana Pawła II 12, Warszawa, Śródmieście - KaskadaBiurowiec Kaskada to nowoczesny obiekt, który powstał w 1998 roku w samym centrum Warszawy, tuż obok Ronda ONZ. Szklana fasada nadaje budynkowi unikatowy i ponadczasowy charakter, zapewniając odpowiednie oświetlenie powierzchni biurowych na obiekcie.

Na 10 piętrach Kaskada oferuje ponad 14 000 m2 biur, jak również 102 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Współczynnik parkingowy w biurowcu przy Alei Jana Pawła II wynosi 1:150 m2. Dodatkową zaletą budynku są znajdujące się na parterze restauracja, bank i salon kosmetyczny.

Biurowiec Kaskada jest doskonale położony, pod kątem transportu miejskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie do biurowca znajduje się stacja drugiej linii metra oraz liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Dzięki temu budynek jest doskonale skomunikowany z resztą częścią miasta, zapewniając idealne połączenie komunikacyjne pracownikom najemców.

Biurowiec Kaskada w Warszawie posiada bardzo dużo udogodnień technicznych, które znacząco przyczyniają do poprawy funkcjonowania firm na obiekcie. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz zabezpieczone od pożaru dzięki czujkom dymu. Warto wspomnieć, że w budynku okna są uchylne, co jest dodatkowym atutem.

Możliwy jest również podział modułów biurowych przez ścianki działowe oraz pokrycie jej wykładziną, co daje duże możliwości aranżacyjne przyszłym najemcom. Bezpieczeństwa ze strony osób trzecich pilnuje całodobowa ochrona oraz recepcja. Biurowiec Kaskada, dzięki lokalizacji obok Ronda ONZ, cechuje się doskonałą lokalizacją i przystępną ceną. Jest to oferta skierowana zarówno do małych, jak i większych firm.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:17 października, 2018

To Top

Call Now Button