Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Iridium

Warszawa, Hoża 76/78

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Hoża 76/78, Warszawa, Śródmieście - IridiumBiurowiec Iridium to kameralna kamienica, która została zmodernizowana w 2007 roku. Obiekt mieści się na ulicy Hożej w Warszawie, w ścisłym centrum miasta. Budynek z 1960 roku oferuje około 2 400 m2 powierzchni biurowej na pięciu kondygnacjach.

Dla najemców możliwe jest wynajęcie miejsca parkingowego tuż obok biurowca Iridium. Budynek jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich firm, ceniących sobie wyjątkowy charakter miejsca pracy i kameralność. Wysokie powierzchnie w samym centrum miasta sprawiają, że są to moduły niewątpliwie urokliwe.

Oprócz niepowtarzalnego klimatu biurowca przy ulicy Hożej, warto skupić się na jego idealnej lokalizacji. Budynek Iridium zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, tuż obok pierwszej linii metra Centrum oraz przystanków tramwajowych i autobusowych.

Dodatkowo obiekt przy ulicy Hożej położony jest zaledwie 7 minut na piechotę od Dworca Centralnego i 20 minut autem od Lotniska Chopina. Ze względu na swoją lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Iridium są takie udogodnienia jak:

 • Galeria handlowa,
 • Banki,
 • Kino,
 • Restauracja i kawiarnie,
 • Hotel.

Iridium, jak na czas swojego powstania, jest budynkiem biurowym dość dobrze wyposażonym pod kątem technicznym. Powierzchnie biurowe są w pełni klimatyzowane oraz okablowane strukturalnie. Kontrola dostępu, ochrona oraz recepcja mają za zadanie pilnować, że na obiekcie będą obecne osoby do tego uprawione. Iridium jest zatem dedykowaną ofertą dla mniejszych firm, szukających urokliwego biura w samym centrum miasta .

< Powrót do listy ofert

  Lokalizacja

  Data dodania oferty:16 października, 2018

  To Top

  [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
  Call Now Button