Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Grzybowska Park

Warszawa, Grzybowska 5a

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Grzybowska 5a, Warszawa, Śródmieście - Grzybowska ParkBiurowiec Grzybowska Park to 8 kondygnacyjny budynek w Śródmieściu, który oferuje 9 600 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej. Na potrzeby przyszłych najemców obiekt proponuje garaż podziemny, a w nim 66 miejsca parkingowe. Budynek został oddany do użytku w 2008 roku i znajduje się przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy, ulicy Grzybowskiej.

Biurowiec Grzybowska Park jest również „zielonym budynkiem”, potwierdzonym certyfikatem BREEM. Budynek przy ulicy Grzybowskiej cechuje się doskonałą komunikacją miejską. Dojazd do obiektu możliwy jest dzięki pierwszej i drugiej linii metra (stacja Metro Świętokrzyska), tramwajom oraz autobusom. Około 5 minut od obiektu mieści się Dworzec Centralny oraz około 20 minut samochodem Lotnisko Chopina.

Przednia fasada biurowca Grzybowska Park jest ze szkła, co dodatkowo poprawia jego aspekty wizualne i architektoniczne. Budynek ze względu na swoje położenie przy ulicy Grzybowskiej oferuje wiele udogodnień, między innymi: bankomat, fitness klub, biuro podróży, galeria handlowa, hotel, punkty gastronomiczne, czy kino.

Dla osób preferujących dojazd rowerem do pracy dostępna jest stacja rowerowa, a położenie w pobliżu przedszkola jest dodatkowym atutem dla pracowników z dziećmi. Biurowiec Grzybowska Park przy ulicy Grzybowskiej oferuje najwyższy standard wykończenia powierzchni biurowych, które są w pełni klimatyzowane oraz okablowane strukturalnie.

Tryskacze oraz czujki dymu są gwarancją przeciwpożarową, a ochrona i monitoring mają ograniczyć wejście na obiekt osobom trzecim. Budynek wyposażony jest w system BMS oraz dwustronne zasilanie i uchylne okna. Możliwa jest również aranżacja wybranej powierzchni zgodnie z oczekiwaniami, za pomocą ścianek działowym oraz sufitów podwieszanych.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:16 października, 2018

To Top

Call Now Button