Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Empark Orion

Warszawa, ul. Domaniewska 41

Szczegóły Oferty

Atrakcyjna powierzchnia do wynajęcia na Mokotowie w budynku Empark Orion

Biuro do Wynajęcia, ul.Domaniewska 41, Warszawa, Mokotów - Empark OrionNowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia usytuowane są w wyjątkowo korzystnej lokalizacji – Mokotów to centrum biznesowe i jednocześnie jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze transportu publicznego istnieje bezproblemowa możliwość dojazdu z nawet najodleglejszych punktów Warszawy; w pobliżu obiektu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także stacja metra Wilanowska.

Obiekt składa się z 11 kondygnacji i mieści się w budynku należącym do Mokotów Buisness Park; jest to nowoczesny kompleks, w którym mieszczą się siedziby wielu aktywnych na rynku korporacji. Do dyspozycji najemcy pozostają miejsca parkingowe – ponadto na jego życzenie istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrz.

• 11 kondygnacyjny budynek należący do Mokotów Business Park;
• Nowoczesny kompleks, w którym mieszczą się siedziby wielu międzynarodowych korporacji;
• Nowoczesny system telekomunikacyjny;
• 2260 miejsc parkingowych;
• Powierzchnia całkowita obiektu: 13 200 mkw.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę: http://www.axiimmo.com

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:7 lutego, 2018

    To Top

    [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
    Call Now Button