Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: [email protected]

Centrum Marszałkowska

Warszawa, ul. Marszałkowska 126

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Marszałkowska 126, Warszawa, Śródmieście - Centrum MarszałkowskaBiurowiec Centrum Marszałkowska to nowoczesny obiekt, który został oddany do użytku w czerwcu 2018 roku na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyska i Marszałkowska.

Nowo powstały budynek jako jeden z pierwszych w Polsce połączony jest ze stacją metra świętokrzyska, przez co najemcy mogą bezpośrednio zjechać windą na peron stacji. Na 10 piętrach budynku oferowane jest 13 000 m2 powierzchni biurowej oraz 106 miejsc parkingowych.

Współczynnik wynosi 1:100 m2. Na parterze obiektu przy ul. Marszałkowskiej mieści się legendarny sezam, sklep charakterystyczny w przeszłości dla tej lokalizacji. Centrum Marszałkowska jest zatem biurowcem, który łączy nowoczesność z historią, nadając dodatkowy klimat i charakter obiektowi. Budynek jest doskonale połączony z każdym rodzajem miejskiej komunikacji, zapewniając dojazd w optymalnych warunkach do każdej warszawskiej dzielnicy.

Dzięki położeniu przy ulicy Marszałkowskiej biurowiec jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które cenią sobie wygodny i krótki czas dojazdu do pracy. Centrum Marszałkowska dzięki swojemu położeniu charakteryzuje się dodatkowo wieloma udogodnieniami w okolicy: liczne punkty gastronomiczne, kawiarnie, bogata baza hotelowa, czy centrum handlowe pozwalają załatwić wiele dodatkowych spraw najemcom.

Powierzchnie Centrum Marszałkowska ze względu na swoje niedawne oddanie, zapewniają najwyższy standard powierzchni . Wszystkie moduły w biurowcu Centrum Marszałkowska są wyposażone w klimatyzację oraz okablowane strukturalnie. Budynek wyposażony jest w system BMS oraz uchylne okna.

Wejścia na obiekt pilnuje całodobowa ochrona, recepcja oraz system monitoringu. Przyszli najemcy budynku Centrum Marszałkowska będą mieli również do dyspozycji ścianki działowe, podwieszane sufity oraz podniesione podłogi.

< Powrót do listy ofert

    Lokalizacja

    Data dodania oferty:17 października, 2018

    To Top

    Call Now Button