Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Centrum Biurowe Żurawia

Warszawa, Żurawia 22

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Żurawia 22, Warszawa, Śródmieście - Centrum Biurowe ŻurawiaCentrum Biurowe Żurawia położone jest w dzielnicy Śródmieście, na ulicy Żurawiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Marszałkowską.

Bliskość wielu linii autobusowych i tramwajowych oraz stacji metra jest wielkim atutem tej lokalizacji. Dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje około 20 minut, a do Dworca Centralnego zaledwie 5 minut. Centrum Biurowe Żurawia to 7-kondygnacyjny budynek klasy B, który oferuje ponad 4 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia.

Budynek został zbudowany w 1965 roku i zmodernizowany w 2005 roku. Biura wyposażone są między innymi w klimatyzację, czujniki dymu i podwieszane sufity. Pobliska infrastruktura jest dodatkowym atutem budynku Centrum Biurowego Żurawia. W okolicy biurowca znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, kawiarnie, sklepy, banki oraz bankomaty. Powierzchnie przy ulicy Żurawiej są w pełni klimatyzowane, a okna uchylne.

Wejścia na obiekt Centrum Biurowe Żurawia pilnuje całodobowa ochrona oraz kontrola dostępu. Gości biurowca wita recepcja, która dodatkowo zwiększa prestiż obiektu.

Centrum Biurowe Żurawia jest zatem połączeniem budynku o doskonałym położeniu i komunikacją oraz najwyższym standardem powierzchni biurowych. Jest to oferta dedykowana dla średnich i małych przedsiębiorstw, które cenią sobie kameralne obiekty biurowce w samym centrum Warszawy.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:17 października, 2018

To Top

Call Now Button