Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Centrum Biurowe Organika

Warszawa, Żurawia 6/12

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Żurawia 6/12, Warszawa, Śródmieście - Centrum Biurowe OrganikaCentrum biurowe Organika znajduje się przy ul. Żurawiej, pomiędzy Placem Trzech Krzyży, a ul. Kruczą. Lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy zapewnia dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus, metro, SKM).

Możliwy jest zatem dojazd do budynku ze wszystkich dzielnic Warszawy, jak również pobliskich miejscowości. W okolicy mieszczą się budynki administracji rządowej, a także hotele, restauracje i kawiarnie. Ten 6 piętrowy biurowiec mieści się w samym śródmieściu Warszawy.

Jest to budynek z historią, wybudowany w 1960 roku, w którym możemy zauważyć połączenie tradycji z nowoczesnością. Dzięki odnowieniu i modernizacji może zapewnić najwyższy standard usług. Posiada odnowioną jasną elewację oraz hol wejściowy.

Powierzchnie biurowe są wyposażone w uchylne okna, okablowanie strukturalne, system kontroli dostępu, klimatyzację sterowaną indywidualnie z każdego pomieszczenia, wykładzinę, obsługę recepcyjną oraz całodobową ochronę. Dostępne powierzchnie do wynajęcia w układzie gabinetowym lub otwartym.

Miejsca parkingowe na dziedzińcu są dodatkowym udogodnieniem dla najemców. Dostępne powierzchnie: 4p.: 85 m2 oraz 2p.: 320 m2. Centrum Biurowe Organika jest zatem idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, które cenią sobie wysoki standard powierzchni oraz doskonałe połączenie z resztą Warszawy.

Położenie przy ulicy Żurawiej oferuje bogatą ofertę gastronomiczną, co jest dodatkowym atutem w przypadku Centrum Biurowego Organika.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:17 października, 2018

To Top

Call Now Button