Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Central Point

Warszawa, Marszałkowska 0

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Marszałkowska / Świętokrzyska, Warszawa, Śródmieście - Central PointObiekt biurowy Central Point to nowopowstający biurowiec w samym centrum Warszawy przez firmę Immobel. Planowany termin oddania budynku do użytkowania przewidziany jest na 2020 rok, a do dyspozycji najemców będzie 21 000 m2 na 22 kondygnacjach naziemnych.

Central Point posiadał będzie również 1100 m2 powierzchni handlowo-usługowych oraz 83 miejsca parkingowe. Obiekt w centrum Warszawy mieści się na złączeniu dwóch linii metra, co zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne z resztą miasta.

Central Point położony jest również bezpośrednio obok alternatywnych środków komunikacji miejskiej, takich jak autobusy, czy tramwaje. Co ciekawe biurowiec jako jeden z nielicznych w Polsce będzie połączony bezpośrednio ze stacją metra świętokrzyska.

Dodatkowym atutem obiektu Central Point jest jego sąsiedztwo z Dworcem Centralnym, które zajmuje około 5 minut pieszo oraz Lotniskiem Chopina w odległości 20 minut jazdy autem. Położenie obiektu oraz jego standard jest gwarancją najwyższej jakości powierzchni biurowych oraz prestiżu. Wszystkie dostępne moduły będą klimatyzowane, a budynek Central Point posiadał najnowsze rozwiązania techniczne, ułatwiające funkcjonowanie najemców na obiekcie. Na potrzeby firm, które będą działały w biurowcu, dostępna będzie ochrona, recepcja oraz kontrola dostępu.

Dzięki temu na obiekcie Central Point będą obecne osoby tylko do tego uprawnione. Dodatkowym udogodnieniem dla najemców mają być ścianki działowe, sufity podwieszane oraz podniesione podłogi, które umożliwiają aranżację powierzchni zgodnie z oczekiwaniami i standardami firmy.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:17 października, 2018

To Top

Call Now Button