Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Bliski Centrum

Warszawa, Żurawia 8

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Żurawia 8, Warszawa, Śródmieście - Bliski CentrumBudynek Bliski Centrum zlokalizowany jest w najbardziej reprezentacyjnej części miasta, w ścisłym centrum, przy ul. Żurawiej 8, pomiędzy ulizami Kruczą i Bracką.

Biurowiec przy ulicy Żurawiej zapewnia dostęp do wszystkich środków komunikacji miejskiej (Autobusy, Tramwaje, Metro). Dzięki temu przyszli pracownicy budynku będą w stanie dojechać do obiektu z każdej dzielnicy Warszawy. Bliski Centrum oferujący na wynajem ponad 4 600 m2 powierzchni biurowej, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne.

Dynamiczna i oryginalna elewacja tego budynku pozwala na jednoznaczną identyfikację i sprawia, że jest on doskonale widoczny. W sąsiedztwie znajduje się szereg hoteli, restauracji i obiektów handlowych. Bliski Centrum położony jest w obrębie centralnego obszaru biznesu, co daje możliwości przyszłym najemcom na współpracę z największymi korporacjami.

Budynek w okolicy posiada wiele punktów gastronomicznych, restauracji oraz centrum handlowe, co jest dodatkowym atutem dla przyszłych najemców.

Bliski Centrum poza lokalizacją oraz dodatkowymi udogodnieniami posiada również rozwiązania techniczne, które ułatwią pracę przyszłym firmom. Powierzchnie w biurowcu przy ulicy Żurawiej są klimatyzowane oraz zabezpieczone przez ochronę, monitoring oraz recepcję. Dodatkowo na potrzeby przyszłych najemców możliwy jest podział powierzchni ściankami działowymi, dzięki temu można dostosować moduł zgodnie z oczekiwaniami.

Bezpieczeństwo nad utratą danych w trakcie awarii prądu zapewnia dwustronne zasilanie, a uchylne okna są dodatkowym atutem Bliski Centrum.

< Powrót do listy ofert

Lokalizacja

Data dodania oferty:17 października, 2018

To Top

Call Now Button