Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Biurowiec Ch8

Warszawa, Chałubińskiego 8

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, ul. Chałubińskiego 8, Warszawa, Śródmieście - Biurowiec Ch8Biurowiec Ch8 to obiekt, który mieści się tuż obok ulicy Chałubińskiego w samym centrum miasta Warszawa. Ten istniejący od 1978 roku budynek oferuje przyszłym najemcom ponad 42 000 mkw. powierzchni biurowej na 46 kondygnacjach naziemnych.

Ponadto na potrzeby przyszłych firm właściciel budynku Ch8 proponuje 193 miejsca parkingowe i charakteryzuje się współczynnikiem parkingowym 1:100. Budynek biurowy przy ulicy Chałubińskiego 8 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najwyższych biurowców w Warszawie, stojąc w sąsiedztwie Dworca Centralnego i stacji metra Centrum. Biurowiec Ch8 charakteryzuje się zatem doskonałym połączeniem komunikacyjnym miejskim, dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu metra, linii tramwajowych, autobusowych i kolei miejskiej.

Dojazd na ulicę Chałubińskiego z Lotniska Chopina zajmuje maksymalnie 20 minut, co jest niewątpliwym dodatkowym atutem obiektu. Biurowiec Ch8 został odrestaurowany w 2018 roku, dzięki czemu podwyższono jego ogólny standard. Przyszli najemcy mają do dyspozycji między innymi moduły wyposażone w:

 • Pełne okablowanie strukturalne,
 • Tryskacze oraz czujki dymu,
 • Kable światłowodowe,
 • System BMS.

W biurowcu Ch8 obecna jest całodobowa ochrona, system monitoringu oraz kontrola dostępu. Potencjalnych gości i pracowników obiektu przy ulicy Chałubińskiego wita recepcja co dodatkowo podnosi prestiż obiektu. Firmy, które zdecydują się na wynajem biura w biurowcu będą mieli do dyspozycji ścianki działowe, podwieszane sufity, czy wykładzinę. Dzięki temu będzie możliwość dostosowania powierzchni do swoich potrzeb.

< Powrót do listy ofert

  Lokalizacja

  Data dodania oferty:16 października, 2018

  To Top

  [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
  Call Now Button