Zadzwoń: +48 725 300 600 Lub napisz: kontakt@biura-mokotow.com

Babka Tower

Warszawa, Aleja Jana Pawła II 80

Szczegóły Oferty

Biuro do Wynajęcia, Al. Jana Pawła II 80, Warszawa, Śródmieście - Babka TowerObiekt biurowy Babka Tower to projekt, który został oddany do użytku w 2001 roku. Budynek mieści się w Śródmieściu, tuż obok Ronda Radosława. Biurowiec zlokalizowany jest naprzeciwko jednego z największych centrów handlowych w Polsce, Arkadii.

Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie budynku Babka Tower znajdują się przystanki autobusowe oraz tramwajowe. W odległości dwóch przystanków położony jest Dworzec Gdański oraz pierwsza linia metra. Dojazd do Dworca Centralnego zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Budynek jest zatem interesującą alternatywą w bardzo przystępnej cenie, jak na warunki warszawskie. Na 25 piętrach w biurowcu Babka Tower dostępne jest 11 500 m2 powierzchni biurowej. Dzięki ściankom działowym, sufitom podwieszanym oraz podniesionym podłogom, możliwe jest dopasowanie nowej powierzchni zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Dodatkowo ze względu na swoje położenie biurowiec przy Alei Jana Pawła II ma dostęp do bardzo bogatej oferty gastronomicznej oraz wielu innych udogodnień związanych z sąsiedztwem z centrum handlowego Arkadia. Budynek Babka Tower posiada również bardzo bogate wyposażenie techniczne, ułatwiające funkcjonowanie przyszłym najemcom:

 • Uchylne Okna,
 • System BMS,
 • Dwustronne zasilanie,
 • Kontrola dostępu,
 • Czujki dymu,
 • Okablowanie elektryczne i komputerowe,
 • Klimatyzacja.

Prestiżu biurowcowi Babka Tower dodaje fakt, że na parterze obecna jest recepcja oraz całodobowa ochrona, które pilnują dostępu na obiekt przed osobami trzecimi.

< Powrót do listy ofert

  Lokalizacja

  Data dodania oferty:17 października, 2018

  To Top

  [latest-selected-content output="slider" limit="3" image="medium" type="post" status="publish" orderby="random" slidermode="horizontal" slideslides="2" slidescroll="1" sliderdots="true" sliderinfinite="true" slidersponsive="yes" respondto="window" sliderbreakpoint_tablet="600" slideslides_tablet="1" slidescroll_tablet="1" sliderinfinite_tablet="true" sliderbreakpoint_mobile="480" slideslides_mobile="1" slidescroll_mobile="1" sliderinfinite_mobile="true" slidegap="10" sliderheight="fixed" slidermaxheight="180" slidercontrols="true" sliderauto="true" sliderspeed="3000" chrlimit="220" url="yes"]
  Call Now Button