prominderopinie

PROminder – opinie i korzyści systemu rejestracji

PROminder – opinie na temat innowacyjnego systemu rejestracji klientów potwierdzają użyteczność programu w wielu różnych branżach. Właściciele firm usługowych, gabinety lekarskie, kancelarie prawne, salony beauty – nowoczesny system planowania wizyt jest uniwersalny i cieszy się zainteresowaniem w wielu sektorach. Sprawdźmy, jak sprawdza się PROminder i jakie przynosi korzyści firmom.

Korzyści systemu rejestracji PROminder

Dwie kluczowe funkcje systemu rejestracji klientów PROminder odpowiadają w dużej mierze za pozytywne opinie firm, które z niego korzystają. Mowa tutaj o automatycznych przypomnieniach SMS i inteligentnym kalendarzu.

Pierwsza z wymienionych funkcji umożliwia przyjmowanie klientów zgodnie z harmonogramem. Wszystko dzięki SMS-owym przypomnieniom o umówionych wizytach. Badania pokazują, że taka praktyka sprawia, iż na wizycie zjawia się nawet 65% osób niepamiętających o spotkaniu. Dzięki temu specjaliści nie marnują czasu i mogą zarobkować zgodnie z planem.

Z kolei inteligentny kalendarz nie tylko pozwala w prosty sposób planować wizyty, ale skraca czas zapisywania pacjentów do minimum. Wyposażony jest bowiem w moduł automatycznego podpowiadania najbliższych dostępnych terminów. Użytkownicy PROmindera nie muszą więc tracić czasu na wertowanie kalendarza w poszukiwaniu wolnej daty i godziny dla kolejnego klienta.

PROminder – opinie firm czy wersja demo?

Opinie innych firm to jedno, ale o powyższych i innych korzyściach systemu PROminder można przekonać się samodzielnie, korzystając z bezpłatnej wersji demo. Wystarczy, że założysz konto na stronie https://app.prominder.pl/user-authentication/register i możesz sprawdzić, jak system funkcjonuje w praktyce. W ten sposób dowiesz się, czy jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Darmowe korzystanie jest możliwe przez 14 dni. Dzięki bezpłatnej wersji demo możesz odkryć szereg przydatnych funkcji i dowiedzieć się, jak taki system sprawdza się w przypadku Twojego biznesu. Zarejestruj się, przetestuj PROmindera i zachowaj ciągłość spotkań z klientami!

Call Now Button