Najlepsze biurowce w Warszawie

Warszawa, jak na stolicę kraju i centrum biznesowe Polski przystało, oferuje duży wybór powierzchni biurowych w różnym standardzie, w tym oczywiście najwyższej klasy. Firmy zainteresowane najmem biura w Warszawie mają do wyboru również wiele lokalizacji zlokalizowanych zarówno w ścisłym centrum, jak i w mniejszym lub większym oddaleniu od niego.

Nowoczesne biurowce w Warszawie to kluczowe punkty na mapie stolicy Polski. Wśród nich wyróżniają się:

  • Warsaw Spire – symbol nowoczesności na warszawskiej Woli,
  • Q22 – architektoniczna perełka w sercu miasta,
  • Metropolitan – projekt słynnego architekta Normana Fostera. Jeśli interesują Cię nowoczesne budynki w Warszawie, te obiekty to absolutny must-see.

Warszawskie biurowce to nie tylko drapacze chmur, jakie zlokalizowane są głównie w centrum. To także mniejsze gabarytowo budynki, ale oferujące równie wysoki standard. Dzięki dużemu przekrojowi typów budynków potencjalni najemcy mogą dobrać odpowiedni dla swoich potrzeb, jak również możliwości finansowych.

Nowocześnie

Poza Pałacem Kultury i Nauki najbardziej charakterystycznymi elementami krajobrazu centrum Warszawy są wieżowce zwane drapaczami chmur. W większości z nich to właśnie powierzchnie biurowe są dominujące. Budynki te należą do najbardziej prestiżowych, jeśli chodzi o powierzchnie biurowe. W tych najnowocześniejszych dostępne są biura najwyższej klasy, a starsze budynki sukcesywnie przechodzą remonty, aby dostosować je do najnowszych standardów.

Nowoczesne biuro do wynajęcia w Eureka Park V

Wymieniając najlepsze biurowce w Warszawie, należy w pierwszej kolejności wymienić budynek Warsaw Spire na warszawskiej Woli. To nowoczesny biurowiec, który poza powierzchnią biurową oferuje wiele udogodnień dla pracowników i klientów. Posiada m.in. otwartą strefę miejską czy parkingi dla rowerzystów.

Inny nowoczesny biurowiec tego typu to Q22. Przyciąga nie tylko oryginalną architekturą, ale również wszelkimi udogodnieniami, jakie obecnie są standardem w najwyższej klasy budynkach, w tym punkty usługowe, gastronomiczne i sklepy.

panorama na nowoczesne biurowce w Warszawie

Panorama na nowoczesne Warszawskie biurowce

Tradycyjnie

W Warszawie nie brak również niewielkich gabarytowo budynków, których próżno szukać na panoramie stolicy. Najlepsze biurowce nie muszą wcale być wysokie, a często jest się tak, że wpisują się one w sąsiadującą architekturę.

Przeczytaj również  Automatyzacja procesów biznesowych jako klucz do efektywności i innowacyjności w firmie

Taki jest m.in. biurowiec Plac Zamkowy, który do złudzenia przypomina kamienice Starówki, ale wewnątrz kryje nowoczesne powierzchnie biurowe i najlepsze rozwiązania.

Podobna jest sytuacja z biurowcem Plac Małachowskiego, który jest zrewitalizowaną kamienicą i stanowi świetny przykład połączenia zabytkowej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami. To budynek z lokalami usługowymi na parterze i dość nietypowymi biurami, bo liczącymi 3,5 m wysokości.

Wynajmij biuro w Curtis Plaza

Nietypowe i prestiżowe biurowce w Warszawie

W Warszawie nie brak jest biurowców, w których standardem są najnowocześniejsze rozwiązania. Jednym z najbardziej znanych takich budynków jest biurowiec Metropolitan przy Placu Piłsudskiego. Budynek zaprojektowany przez słynnego architekta Norman Fostera zdobył wiele nagród i uważany jest zarówno za jeden z najbardziej prestiżowych adresów, jak również za jeden z najbardziej nowoczesnych.

Metropolitan

Metropolitan Office

W Warszawie przybywa też sporo nietypowych biurowców jak choćby biurowiec Tides zlokalizowany tuż nad brzegiem Wisły. To biurowiec, z którego nadwiślańskie bulwary są na wyciągnięcie ręki, w budynku poza samymi biurami dostępne są usługi charakterystyczne dla tej części miasta.

Call Now Button