6 biurowców w których warto wynająć biuro na domaniewskiej

6 Biurowców w których warto wynająć biuro na Domaniewskiej

Warszawski Mokotów (a w szczególności ulica Domaniewska) to jedno z centrów biurowych stolicy. To tam swoje siedziby mają czołowe międzynarodowe i polskie firmy, od małych po wielkie korporacje. Niegdyś zwana Służewcem Przemysłowym, dziś ta część Warszawy to miejsca pracy dla tysięcy pracowników biurowych, a w rezultacie i dla wielu innych profesji również niezbędnych w biurowcach.

Domaniewska – Serce Mokotowa

Sercem dzielnicy jest ulica Domaniewska. To przy niej znajduje się najwięcej biur, jeśli nie w całej Warszawie, to na pewno na Mokotowie. Jest ich tam tak wiele, że bardzo często ulica Domaniewska jest właśnie synonimem całego kompleksu biurowego Mokotowa. Jest to jeden z najważniejszych szlaków komunikacyjnych tego obszaru Warszawy, który codziennie do pracy i z pracy przemierzają tysiące ludzi. Choć znajdują się tam już tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowych, to wciąż miejsce to ma do zaoferowania wiele wolnych biur do wynajęcia. W środowisku biznesowym biura na Domaniewskiej uważane są za jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie, a tym samym w całym kraju.

W tych biurowcach warto wynająć biuro na Domaniewskiej:


1. Iris – kompleks biurowy do wynajęcia na Mokotowie

Iris to kompleks biur do wynajęcia ulokowany w bardzo dogodnym miejscu Mokotowa, w lokalizacji o doskonale rozwiniętej infrastrukturze miejskiej i transportowej. Każde biuro do wynajęcia w tym kompleksie jest wyposażone w klimatyzację, podwieszane sufity oraz podnoszone podłogi. Biurowiec Iris to nowoczesny budynek o pięciu kondygnacjach.

Przeczytaj również  Mieszkania w Warszawie – wybrać nowe czy z rynku wtórnego?

 


2. Office Park Alfa – nowoczesne biura na Domaniewskiej

To kolejna z propozycji zlokalizowanych w sercu biznesowego centrum Warszawy, jakim jest Mokotów. Zlokalizowany przy ul. Domaniewskiej posiada atut w postaci wielu sposobów dojazdu na miejsc, autobusem, miejskim, tramwajem czy metrem. W niedalekiej odległości znajduje się lotnisko Okęcie. Na biurowiec Office Park Alfa składa się 6 kondygnacji, a biuro do wynajęcia może mieć przypisane miejsce parkingowe, podziemne lub naziemne.


3. Empark Neptun – prestiżowa lokalizacja w biznesowym centrum miasta

Empark Neptun to kompleks biurowy pod adresem Domaniewska 41, będący częścią Mokotów Business Park. To nowoczesny kompleks biurowców o 11 kondygnacjach. W budynku mieszczą się siedziby wielu renomowanych korporacji, ale wciąż osiada wolne biura do wynajęcia. Ich atutem jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Do dyspozycji najemców są też podziemne miejsca parkingowe. Tak jak w przypadku całej dzielnicy, tak i ten biurowiec ma korzystną lokalizację w zagłębiu biznesowym Warszawy, jakim jest ul. Domaniewska i cały Mokotów. Atutem jest dobre skomunikowane biurowca z resztą miasta dzięki sieci dróg, linii tramwajowych oraz bliskiej lokalizacji metra.


4. Platinium Business Park V – biuro do wynajęcia klasy A

Kompleks biurowy Platinium Business Park V oferuje powierzchnię biurową najwyższej klasy – klasy A. Dodatkowym atutem jest adres – ul. Domaniewska 44A, czyli główna arteria Mokotowa, biznesowego centrum Warszawy. Biurowiec oferuje biura typu open space z możliwością podziału na mniejsze moduły, zgodnie z potrzebami klienta. Budynek posiada 12 kondygnacji o atrakcyjnym współczynniku miejsc parkingowych. Atutem, jak w przypadku wszystkich biurowców zlokalizowanych przy ul. Domaniewskiej, jest dobre skomunikowanie z całym miastem.


5. Trinity Park I – atrakcyjna powierzchnia biurowa do wynajęcia na Mokotowie

Trinity Park I to zbudowany w 2006 roku nowoczesny biurowiec o sześciu kondygnacjach. Jego atutem jest nie tylko prestiżowa lokalizacja na warszawskim Mokotowie, jaką są biura na Domaniewskiej, ale też atrakcyjny wizualnie wygląd – przed budynkiem znajduje się dziedziniec z fontanną, a cały kompleks otoczony jest zielenią. W bliskim sąsiedztwie biurowca Trinity Park I znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, stacja metra, a Lotnisko im. F. Chopina również znajduje się w niedalekiej odległości.

Przeczytaj również  Ardizja karbowana (Ardisia crenata) – Jak uprawiać i pielęgnować?

 


6. Trinity Park III – biurowiec w pobliżu Galerii Mokotów

Biurowiec Trinity Park III to 7-kondygnacyjny budynek oddany do użytku w 2009 roku. Jak każdy obiekt zlokalizowany przy ul. Domaniewskiej ma dobre skomunikowanie z resztą stolicy dzięki bliskości tras autobusowych i tramwajowych, linii metra, a także niedalekiej odległości od lotniska Okęcie. Poza atutem, jakim jest bliskość Galerii Mokotów, sam budynek posiada kawiarnię oraz centrum medyczne. Każde biuro do wynajęcia w tym budynku może być zaaranżowane zgodnie z życzeniem najemcy.

Call Now Button