5 Popularnych biur na Mokotowie – Marzec 2018

Warszawa jako centrum biznesowe i finansowe kraju oferuje najemcom duży wybór powierzchni biurowych. Wśród kilku centrów biurowych, jakie istnieją w stolicy, do jednych z najatrakcyjniejszych lokalizacji należy właśnie Mokotów. Dzielnica, która kiedyś była ważnym ośrodkiem przemysłowym, dziś stanowi lokalizację dla wielu biur i siedzibę licznych firm, w tym największych korporacji międzynarodowych.

Na Mokotowie znajduje się wiele biurowców, w których można znaleźć atrakcyjne powierzchnie biurowe, w których z kolei zlokalizowane są nowoczesne biura. Prezentujemy ranking pięciu najpopularniejszych ofert biurowych Marca z naszego portalu, dla firm którym potrzebne jest tanie biuro, ale zlokalizowane w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji.

Najpopularniejsze oferty biurowe do wynajęcia na Mokotowie w Marcu 2018 roku to m.in.:

Domaniewska 45

 

 

 

 

 

 

Obiekt pod adresem Domaniewska 45 jest zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu w jednym z biznesowych centrów Warszawy, na Mokotowie. Ta lokalizacja to wysokiej klasy nowoczesne biura, klimatyzowane, wyposażone w niezbędne media, w tym internet światłowodowy. Biura posiadają ponadto kontrolę dostępu, jak i czujniki dymu i ciepła dla zapewnienia bezpieczeństwa. Biura mogą być zaaranżowane zgonie z życzeniem najemcy.

Biurowiec Domaniewska 45 zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu, blisko ciągów komunikacyjnych, w tym metra, co ułatwia dojazd do pracy pracownikom.

Empark Mars

 

 

 

 

 

 

Empark Mars to kolejny biurowiec usytuowany w biznesowym centrum Warszawy – w dzielnicy Mokotów. Ta lokalizacja również ma dogodny dostęp do sieci transportu publicznego z licznymi przystankami autobusowymi, tramwajowymi oraz stacją metra Wilanowska.

Biurowiec Empark Mars ma całkowitą powierzchnię ponad 20 tysięcy mkw. To 11-kondygnacyjny nowoczesny biurowiec, gdzie można wciąż wynająć wysokiej jakości tanie biura. Są one wyposażone we wszelkie niezbędne systemy telekomunikacyjne. W budynku, w którym swoje siedziby ma wiele znanych międzynarodowych korporacji, znajduje się ponad dwa tysiące podziemnych miejsc parkingowych.

Przeczytaj również  Skąd się wzięły nazwy dzielnic Warszawy? Historia i pochodzenie miejskich terminów

Zepter Business Center

 

 

 

 

 

 

Biurowiec Zepter Business Center znajduje się również na Mokotowie, w odległości zaledwie 7 kilometrów od centrum Warszawy. Kompleks zlokalizowany jest miejscu, gdzie łatwo jest dojechać środkami komunikacji publicznej, w tym tramwajami, metrem oraz autobusami. W pobliżu biurowaca znajduje się Galeria Mokotów.

Biurowiec oferuje swoim najemcom nowoczesne i przestronne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie wykonania. Najemcy mają możliwość zagospodarowania powierzchni biurowej zgodnie ze swoimi potrzebami. Budynek, którego całkowita powierzchnia wynosi ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych, został wybudowany w 2001 roku.

Parkur Tower Mokotów

 

 

 

 

 

 

Parkur Tower to zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Mokotów nowoczesny, zbudowany w 2006 roku, biurowiec oferujący powierzchnie biurowe klasy A. Znajduje się w nim 8 tysięcy mkw. powierzchni biurowej oraz 700 mkw. powierzchni magazynowej. Jest to więc oferta dla firm chcących wynająć tanie biuro i potrzebujących więcej dodatkowej powierzchni do dyspozycji.

Budynek Parkur Tower Mokotów znajduje się w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji publicznej. Zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od lotniska Okęcie, do którego dojazd zajmuje jedynie 10 minut.

Curtis Plaza

 

 

 

 

 

 

Curtis Plaza to biurowiec klasy A zlokalizowany na Mokotowie. Nowoczesne biura w tym 7-kondygnacyjnym budynku o łącznej powierzchni 14,5 tysiąca mkw. są klimatyzowane i wyposażone w podnoszone podłogi oraz podwieszane sufity. Najemcy mogą zaaranżować biura według własnych potrzeb.

Biurowiec oferuje tanie biura w prestiżowej lokalizacji usytuowanej w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, skąd dojazd do centrum czy Lotniska im. F. Chopina zajmuje tylko kilka minut.

Call Now Button