5 Popularnych biur na Mokotowie – Marzec 2018

Warszawa jako centrum biznesowe i finansowe kraju oferuje najemcom duży wybór powierzchni biurowych. Wśród kilku centrów biurowych, jakie istnieją w stolicy, do jednych z najatrakcyjniejszych lokalizacji należy właśnie Mokotów. Dzielnica, która kiedyś była ważnym ośrodkiem przemysłowym, dziś stanowi lokalizację dla wielu biur i siedzibę licznych firm, w tym największych korporacji międzynarodowych.

Na Mokotowie znajduje się wiele biurowców, w których można znaleźć atrakcyjne powierzchnie biurowe, w których z kolei zlokalizowane są nowoczesne biura. Prezentujemy ranking pięciu najpopularniejszych ofert biurowych Marca z naszego portalu, dla firm którym potrzebne jest tanie biuro, ale zlokalizowane w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji.

Najpopularniejsze oferty biurowe do wynajęcia na Mokotowie w Marcu 2018 roku to m.in.:

Domaniewska 45

 

 

 

 

 

 

Obiekt pod adresem Domaniewska 45 jest zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu w jednym z biznesowych centrów Warszawy, na Mokotowie. Ta lokalizacja to wysokiej klasy nowoczesne biura, klimatyzowane, wyposażone w niezbędne media, w tym internet światłowodowy. Biura posiadają ponadto kontrolę dostępu, jak i czujniki dymu i ciepła dla zapewnienia bezpieczeństwa. Biura mogą być zaaranżowane zgonie z życzeniem najemcy.

Biurowiec Domaniewska 45 zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu, blisko ciągów komunikacyjnych, w tym metra, co ułatwia dojazd do pracy pracownikom.

Empark Mars

 

 

 

 

 

 

Empark Mars to kolejny biurowiec usytuowany w biznesowym centrum Warszawy – w dzielnicy Mokotów. Ta lokalizacja również ma dogodny dostęp do sieci transportu publicznego z licznymi przystankami autobusowymi, tramwajowymi oraz stacją metra Wilanowska.

Biurowiec Empark Mars ma całkowitą powierzchnię ponad 20 tysięcy mkw. To 11-kondygnacyjny nowoczesny biurowiec, gdzie można wciąż wynająć wysokiej jakości tanie biura. Są one wyposażone we wszelkie niezbędne systemy telekomunikacyjne. W budynku, w którym swoje siedziby ma wiele znanych międzynarodowych korporacji, znajduje się ponad dwa tysiące podziemnych miejsc parkingowych.

Przeczytaj również  Co znajduje się na wyposażeniu biura? Spis podstawowych elementów

Zepter Business Center

 

 

 

 

 

 

Biurowiec Zepter Business Center znajduje się również na Mokotowie, w odległości zaledwie 7 kilometrów od centrum Warszawy. Kompleks zlokalizowany jest miejscu, gdzie łatwo jest dojechać środkami komunikacji publicznej, w tym tramwajami, metrem oraz autobusami. W pobliżu biurowaca znajduje się Galeria Mokotów.

Biurowiec oferuje swoim najemcom nowoczesne i przestronne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie wykonania. Najemcy mają możliwość zagospodarowania powierzchni biurowej zgodnie ze swoimi potrzebami. Budynek, którego całkowita powierzchnia wynosi ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych, został wybudowany w 2001 roku.

Parkur Tower Mokotów

 

 

 

 

 

 

Parkur Tower to zlokalizowany w biznesowej dzielnicy Mokotów nowoczesny, zbudowany w 2006 roku, biurowiec oferujący powierzchnie biurowe klasy A. Znajduje się w nim 8 tysięcy mkw. powierzchni biurowej oraz 700 mkw. powierzchni magazynowej. Jest to więc oferta dla firm chcących wynająć tanie biuro i potrzebujących więcej dodatkowej powierzchni do dyspozycji.

Budynek Parkur Tower Mokotów znajduje się w bliskim sąsiedztwie przystanków komunikacji publicznej. Zlokalizowany jest w niewielkiej odległości od lotniska Okęcie, do którego dojazd zajmuje jedynie 10 minut.

Curtis Plaza

 

 

 

 

 

 

Curtis Plaza to biurowiec klasy A zlokalizowany na Mokotowie. Nowoczesne biura w tym 7-kondygnacyjnym budynku o łącznej powierzchni 14,5 tysiąca mkw. są klimatyzowane i wyposażone w podnoszone podłogi oraz podwieszane sufity. Najemcy mogą zaaranżować biura według własnych potrzeb.

Biurowiec oferuje tanie biura w prestiżowej lokalizacji usytuowanej w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, skąd dojazd do centrum czy Lotniska im. F. Chopina zajmuje tylko kilka minut.

Call Now Button